Objawy nerwicy

Doświadczasz tych objawów? Możesz cierpieć na zaburzenia lękowe… Masz problemy z sercem, które mógłbyś opisać jako przyspieszone i nierówne bicie serca, kołatanie, duszności? Może odczuwasz częste bóle różnego rodzaju. Wpadasz w panikę, bojąc się, że umierasz właśnie w tej chwili albo myślisz, że w Twoim organizmie rozwija się groźna, śmiertelna choroba, która zabija Cię powoli. Myślisz, że Twój przypadek jest bardzo rzadki albo cierpisz na przypadłość, której lekarze nie potrafią prawidłowo zdiagnozować lub bagatelizują to, co im zgłaszasz i nie traktują Cię poważnie? Przeszukujesz internet w celu postawienia sobie samodzielnie diagnozy, by w końcu móc otrzymać właściwą pomoc… Ciągle czujesz się chory i coraz częściej na pytanie „jak się czujesz?” nie potrafisz dokładnie opisać swojego stanu? Czy ten opis brzmi znajomo?