Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Julia i Dominik z projektu POZA ZASIĘGIEM utworzyli zrzutkę, za pomocą której można wesprzeć naszą akcję #zielonysznureczek prowadzoną wraz z Dr Nerwica – Wychodzimy z cienia zaburzenia

Wspierając zbiórkę, do której link znajdziesz w komentarzu, przyczyniasz się do rozszerzenia działań w ramach akcji #zielonysznureczek i tym samym pomagasz realnie pomagasz osobom doświadczającym zaburzeń lękowych. Dokładasz cegiełkę do budowli, która będzie mieć wielką siłę i bezpośredni wpływ na sposób poruszania w mediach i przestrzeni publicznej tego nadal znikomo poruszanego tematu, jakim są zaburzenia lękowe.

Kiedy decydujemy się milczeć o problemie, to nie sprawiamy, że go nie ma. Jest wręcz przeciwnie, dlatego czas powiedzieć temu stop  i zacząć działać. Możesz nam w tym pomóc!

Tytułowy zielony sznureczek wiązany na nadgarstku ma stać się symbolem solidarności z osobami doświadczającymi zaburzeń lękowych. To sposób na dodanie otuchy, wyrażenie empatii i gotowości do wysłuchania drugiej osoby i wsparcia jej w ten sposób. Naszą misją, jako stowarzyszenia zajmującego się szeroko pojętą tematyką zaburzeń lękowych, jest realna pomoc osobom cierpiącym z powodu lęku.

Jesteśmy w trakcie budowania strony internetowej akcji, a planujemy jeszcze więcej:
👉 serię webinarów psychoedukacyjnych
👉 kampanię medialną
👉 zbudowanie bazy polecanych specjalistów
👉 i dużo więcej.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej i wspomóc nasze działania to zajrzyjcie koniecznie na zbiórkę:

👉 https://zrzutka.pl/twujav