Informujemy, że od 1 lutego 2024 roku działalność naszego stowarzyszenia została zawieszona. Telefon wsparcia oraz psychologiczne poradnictwo mailowe nie są już dostępne.

Nasz telefon wsparcia oraz poradnictwo mailowe działały nieprzerwanie od kwietnia 2020 roku. W tym czasie odebraliśmy 1600 telefonów od ponad 550 osób oraz udzieliliśmy wsparcia mailowego ponad 1100 osobom.

Prowadziliśmy także w latach 2021 – 2023 projekt wsparcia psychologicznego skierowany do osób z niepełnosprawnościami, finansowany ze środków PFRON. Projekt ten nie będzie również wznawiany.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie i działanie naszego stowarzyszenia – psychologom, wolontariuszom, darczyńcom, kadrze zarządzającej oraz księgowej.

Dziękujemy również wszystkim Beneficjentom, którzy korzystali z naszej pomocy. Mamy nadzieję, że przez te lata nasza pomoc była dla Was wartościowa i potrzebna.

Listę innych telefonów wsparcia, na których można uzyskać pomoc, a także listę stacjonarnych placówek pomocowych, znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce „Baza wiedzy”.

Telefony wsparcia: https://stowarzyszenieanimo.pl/telefony-wsparcia/
Lista placówek: https://stowarzyszenieanimo.pl/baza-szpitali-terapia-nfz/

Dziękujemy, że byliście z nami.
Dziękujemy, że mogliśmy być dla Was.