Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Wraz z rosnącą liczbą telefonów powiększamy nasz zespół i rozszerzamy zakres działania! Do naszego zespołu dołączyło 2 nowych psychologów, więc aktualnie na naszym telefonie można porozmawiać z 9 konsultantami. Od 1 lutego nasz bezpłatny, anonimowy telefon (22) 270 11 65 jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 18-21.

Nasz telefon ma na celu wsparcie, psychoedukację oraz pomoc w rozpoczęciu leczenia zaburzeń lękowych lub polepszenia efektów leczenia. Nie zastępuje on terapii. Ma za zadanie pomóc w chwilach silnego kryzysu, konkretnych blokadach lub trudnościach związanych ze stanami lękowymi. Nasi psychologowie udzielają informacji, wsparcia emocjonalnego oraz towarzystwa w pierwszych krokach na drodze do walki i leczenia zaburzeń lękowych.

Dzwoniąc pod nasz numer, możecie całkowicie anonimowo otrzymać bezpłatne wsparcie i porady psychologa w kwestiach dotyczących diagnozy, leczenia oraz radzenia sobie z trudnymi stanami, objawami i doświadczeniami charakterystycznymi dla zaburzeń lękowych.

Dla tych, którzy preferują mniej bezpośrednią formę kontaktu, dostępny jest również e-mail: psycholog-(na)-stowarzyszenieanimo.pl gdzie można uzyskać wsparcie psychologa w formie pisemnej.

Jeżeli uważasz, że to co robimy jest dobre i potrzebne, możesz wesprzeć nasze działania i zostać naszym Patronem. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli dołączyć do nas na Patronite!