Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie

Podziel się swoją historią

Gdy doskwiera nam pewien problem, napotykamy ryzyko zbytniego zatracenia się w nim. Zwłaszcza gdy trwa on już od dłuższego czasu. W przypadku zaburzeń lękowych, problemem w którym się zatracamy jest nasz lęk. Nim się zorientujemy, zajmuje on coraz większą część naszego życia, przesłaniając nam otaczające nas dobro oraz nasze mocne strony. W rezultacie nierzadko tracimy wiarę w możliwość pokonania go.

Bohaterowie opublikowanych przez nas historii, również obawiali się tego czy uda im się uwolnić od zaburzeń lękowych. Niejednokrotnie zadawali sobie pytanie, czy nie są beznadziejnym przypadkiem, któremu nie da się pomóc? Jak mają pokonać swój lęk? Co jeszcze mogą zrobić?

A jednak mimo pojawiających się zwątpień, udało im się odzyskać kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. Chwilowa niemoc nie musi oznaczać ostatecznej klęski, a jedynie być kolejnym krokiem na drodze ku zdrowiu. Mamy nadzieję, że lektura ich świadectw obudzi w was nadzieję, że może być lepiej.

Jeśli i Ty chciałbyś/ałabyś, aby Twoja historia znalazła się w dziale Oblicza nerwicy , napisz do nas. Możesz zrobić to anonimowo lub podpisując się używając pseudonimu/prawdziwego imienia, pozostawiamy to do twojej decyzji. Podziel się swoją historią. Niech posłuży ona innym osobom wsparciem i otuchą w trudnych dla nich chwilach zmagania się z zaburzeniami lękowymi.