Od października 2020 r. nasz telefon jest czynny od wtorku do czwartku w godzinach 18:00-21:00.
Wierzymy, że ta zmiana ułatwi Wam skorzystanie z pomocy, którą oferujemy. Nowe godziny pozwolą na szybszy kontakt, ponieważ więcej konsultantów będzie dostępnych pod numerem naszego telefonu w tym samym czasie.

Prowadzenie telefonu wsparcia przeznaczonego dla osób doświadczających szeroko pojętych zaburzeń lękowych, objawiających się często pod silną postacią somatyczną, jest pierwszym i zarazem głównym projektem Stowarzyszenia Animo – Odważ się żyć!.

Dzwoniąc pod numer (22) 270 11 65, możecie całkowicie anonimowo otrzymać bezpłatne wsparcie i porady psychologa w kwestiach dotyczących diagnozy, leczenia oraz radzenia sobie z trudnymi stanami, objawami i doświadczeniami charakterystycznymi dla zaburzeń lękowych.

Dla tych, którzy preferują mniej bezpośrednią formę kontaktu, dostępny jest również e-mail: psycholog(-na-)stowarzyszenieanimo.pl, gdzie można uzyskać wsparcie psychologa w formie pisemnej.