Zmień kontrast strony na zgodny z WCAG Powiększ czcionkę na stronie
Telefon wsparcia: (22) 270 11 65          Porady mailowe: psycholog-(na)-stowarzyszenieanimo.pl

Razem z nami zmieniaj świat osób z zaburzeniami lękowymi!

Po co jesteśmy

“Jestem dzisiaj po pierwszej rozmowie na Waszej infolinii. Bardzo mi pomogła ta rozmowa. Nie widziałam już nadziei wyjścia z nerwicy. Byłam pewna, że już zawsze tak będzie, a po rozmowie taką nadzieję widzę”.

To jedna z wielu wiadomości od osób, które skorzystały z naszej pomocy.

To, czego doświadczają osoby z zaburzeniami lękowymi, dobrze opisują artykuły, jakie znajdziecie w zakładce Oblicza nerwicy, gdzie zamieszczamy prawdziwe historie życia naszych Klientów. Jak np. pisze Małgorzata:

podczas ataków paniki “Myślałam, że umieram”.

Wyobraźcie sobie czuć, że się umiera codziennie? Tak często zdarza się w zaburzeniach lękowych. Te doznania są bardzo trudne i realne a osoby doświadczajaće ich są barodz czeto pozostawione samie sobie w ich cierpieniu.

Telefon wsparcia

Obecnie na telefonie wsparcia pracuje 9 psychologów, którzy oferują swoje zrozumienie i profesjonalne wsparcie naszym Klientom. Dodatkowo pomagają odpisując na maile przesyłane na psycholog@stowarzyszenieanimo.pl.

Przez ponad dwa lata, do końca 2021 roku przeprowadziliśmy ponad 1350 rozmów, które trwały łącznie ponad 610 godzin. Na przestrzeni tych lat z pomocy skorzystało ponad 500 osób. Z poradnictwa mailowego skorzystało jak dotąd niezależnie ponad 470 osób.

Dzięki tym działaniom, nasi psychologowie podają dzwoniącym rękę pomagając im wyjść z cienia zaburzenia tak, by mogli oni prowadzić pełne i wartościowe życie.

Psychoedukacja i zaangażowanie

Regularnie publikujemy wartościowe merytorycznie treści na stronie internetowej, oraz organizujemy webinary psychoedykacyjne. Dziąłamy też szeroko w social mediach, aby o zaburzeniach lękowych mówiło się coraz więcej. Szerzenie świadomości o zaburzeniach lękowych jest dla nas bardzo ważne, bo nadal nie są one traktowane przez społeczeństwo poważnie, przez co cierpiące osoby nie uzyskują wsparcia i pomocy, której tak bardzo potrzebują.

Przekazując darowiznę, razem z nami zmieniasz świat osób z zaburzeniami lękowymi!

Wesprzyj nas jednorazowo szybkim przelewem z PayU

(BLIK, system bankowości, karta płatnicza)

INNE METODY WSPARCIA

Zostań naszym patronem

 

Wesprzyj nas za pośrednictwem portalu Wspieram.to

 

Wspieraj nas nie wydając ani jednej złotówki przy okazji robienia zakupów w internecie

Złóż darowiznę poprzez PayPal

Zrób przelew bezpośredni

Nr konta: PL 55 1950 0001 2006 0107 8331 0002
Odbiorca: Stowarzyszenie Animo - Odważ się żyć!
Tytułem: Darowizna na cele stowarzyszenia

NASI PARTNERZY